Командир ДУК ПС про звільнення українців з полону РФ

Про це командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький написав на ФБ.

ВІТАЮ звільнених з російського полону українців та їхні родини, а особливо Миколу Карпюка та його сім’ю!
Але риторика Зеленського про подальші кроки примирення не дозволяє радіти. Просто розведення військ та мир. Тобто – примушення України до миру любою ціною, навіть ціною втрачених територій Донбасу та Криму, не дивлячись на тисячі загиблих воїнів. Ось головний посил Президента.
Хочу нагадати представникам минулої влади, яка тепер стала дуже патріотичною та “націоналістичною”: саме ви почали домовленості з ворогом у 2014 році, саме ви віддавали накази про припинення вогню, саме ви нищили добровольчий рух і на вас відповідальність за теперішній стан країни. Хочу звернутися до влади теперішньої (“нових” і “молодих” обличь): не торгуйте територією України та її незалежністю. Цього вам не дадуть зробити українці. Та й відповідати прийдеться всім причетним обов’язково, бо злочини проти основ національної безпеки України не мають термінів давності.
А влада в Україні таки буде УКРАЇНСЬКОЮ,бо це природне право УКРАЇНЦІВ. І ця влада буде дбати про українські інтереси в міжнародній політиці. І дії саме цієї української влади не будуть капітулянтськими та холуйським по відношенню до “господарів світу”. Можливо це не буде найближчим часом, можливо це не буде шляхом виборів… Але це буде ОДНОЗНАЧНО. Ну а нам слід наближати цей час і не ділити українців на порохоботів те ЗЕленофілів. Бо це просто гра хижаків на наш розділ та упокорення нашого українського духу. Не вибираймо собі чужаків-господарів та фейкових кумирів! ХАЙ У ВСЬОМУ БУДЕ ІНТЕРЕС УКРАЇНИ ТА ЇЇ НАРОДУ!
(Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ).

Схожі повідомлення