Юрист Нацкорпусу про ставлення президента до питання зброї

Юрист Національного Корпусу Віктор Шендибило прокоментував відповідь президента Зеленського на петицію, автори якої вимагали врегулювати обіг зброї в Україні.

Пише сайт НК.
«Відповідь переповнена хоплофобними штампами і цілком відповідає риториці Зеленського-кандидата, хоча і виглядає, ніби він не зрозумів поставленого питання. Бо йшлося не про “легалізацію” зброї (не можна легалізувати те, що не заборонено), а саме про унормування її обігу шляхом прийняття відповідного закону. Закону, якого в Україні немає з 2007 року», – зазначив він.
Шендибило зауважив, що відповідь Зеленського на петицію зовсім не відповідає програмі його партії, в 6 розділі якої йдеться про наміри “законодавчо врегулювати право володіння зброєю”.
Крім того, додав він, законопроект про зброю №1222, розроблений фахівцями з Української асоціації власників зброї, зареєстрували саме депутати з пропрезидентської фракції.
«Тепер власну боязнь перед зброєю доведеться корелювати з обіцянками народу, даними усією політичною силою», – констатував Віктор Шендибило.
«Що ж, продовжуємо боротися і просвітлювати далі. Українці будуть мати право на зброю», – написав він.
Нагадаємо, що 22 травня 2019 року на сайті президента була зареєстрована петиція з вимогою врегулювати обіг зброї в країні, що набрала необхідні для її розгляду 25 тисяч підписів.

Схожі повідомлення