Білецький в Золотому: про піар, Авакова і Порошенка. Інтерв’ю з лідером Національного Корпусу

Мирна акція протесту у Золотому та реакція військових
Військові та проукраїнська частина жителів Золотого, яка постійно зростає, – проти виведення військ із селища. “Люди почали розуміти, що їм травлять байки про мир”.
Натомість, місцева влада мала б займатись проблемами людей: ремонтом доріг, доставкою хліба, доступом швидкої та 4-місячною заборгованістю по зарплатах шахтарям.

Подальші плани щодо вирішення ситуації в Золотому
Ветерани-добровольці, які прибули в Золоте, прагнуть забезпечити захист селища, його мешканців та допомогти із вирішенням соціальних проблем. “Те, що ми тут побачили, – соціальна, моральна й економічна катастрофа . Треба показати людям на Донбасі, що на відміну від влади, є ті, кому не байдуже і хто хоче їм допомогти. Націоналісти організували доставку хліба в селище, чого тут не було вже кілька місяців. Намагатимуться вирішити питання з питною водою й медичною допомогою.

Спростування міфів
Міф 1: Акціями протесту проти капітуляції та реалізації “формули Штайнмаєра” націоналісти підіграють Порошенку.
Спростування: Порошенко робив те саме, що зараз робить Зеленський. Націоналісти зірвали капітуляційні наміри влади у 2016 році. Масштабний марш “Вимога нації – ні капітуляції” відбулась у травні 2016 р. в Києві, де учасники акції протестували проти імплементації “Мінська” в українське законодавство.
Міф 2: Націоналісти підіграють Авакову.
Авакова призначив Порошенко і підтвердив на посаді Зеленський, тому саме до них логічно ставити питання щодо цього міністра, а не до націоналістів-азовців, які пов’язані з МВС лише тим, що, як і всі інші бойові підрозділи, входили в структуру міністерства.
Міф 3: Білецький і добровольці-націоналісти приїхали в Золоте піаритись.
Ніщо не заважає приїхати в Золоте і “піаритись” тут кожному охочому, а також вирушити на Донбас та звільнити якесь окуповане місто. Чим більше людей приїде в Золоте – тим більше уваги приверне до того, що влада хоче тут кинути українців напризволяще.

Схожі повідомлення