Дмитро Коцюбайло: Ми проти відведення військ, бо протягом шести років кожен з клаптиків цієї території просяк кров’ю наших побратимів

Це на ФБ написав командир 1 ОШР ДУК ПС у ДУК ПС Дмитро Коцюбайло.

Чи незавелика ціна заплачена людськими життями за незалежність, аби полишити боротьбу?

На тлі останніх подій неодноразово лунало питання стосовно позиції добровольців у ситуації, котра склалася навколо так званої «Формули Штайнмаєра» та її наслідків.

Для нас відповідь є однозначною та категоричною: ми проти відведення військ, бо протягом шести років кожен з клаптиків цієї території просяк кров’ю наших побратимів, котрі віддали боротьбі найцінніше- своє життя.

Ми проти амністії бойовиків, оскільки амністувати- означатиме пробачити, а ми ніколи не пробачимо сліз матерів, дружин та дітей наших полеглих воїнів.

Ми проти проведення місцевих виборів під егідою ОБСЄ, оскільки провівши їх, Україна без жодного шансу на повернення поділиться на «тих» та «інших». І це буде незворотньо.

І, звісно, ми КАТЕГОРИЧНО проти будь-якої капітуляції, оскільки капітулювати- це зрадити тих, хто боровся і хто бореться зараз. Хто віддав і віддає найцінніше.

Різниця завжди була і буде. Хтось прагне миру, котрий полягає в уявній зоні комфорту і щиро вірить, що домовившись з ворогом отримає її, а хтось твердо знає, що Перемога- це те, за що варто боротися, а не говорити.

Чи можна домовлятися з загарбником?
Питання риторичне.

1-ша окрема штурмова рота ДУК ПС від самого початку війни і до сьогодні стоїть на захисті свободи та незалежності України.
Стоятиме і надалі.
Заради кожного, для кого слово Україна пишеться з великої літери не тільки на папері, а й у серці.

Схожі повідомлення