Чому досі не сидять Свинарчуки?

Що потрібно нашим керманичам для того, щоб зрозуміти ту кризову ситуацію в “Укроборонпромі”, яка склалася в результаті “бездоганної і відданої” праці колишніх його керманичів і кураторів? Виявляється, досить лише приїхати на будь-яке підприємство концерну і особисто переконатися в цьому.
6 листопада нарешті відбулася ця довгоочікувана подія. Президент України Зеленський відвідав одні з найбільш проблемних підприємств “Укроборонпрому” та регіону загалом, а саме Харківський авіаційний завод, а також “Завод імені Малишева”. Зі слів глави держави, він був шокований тим, що побачив і почув від працівників цих двох підприємств. Виявилось, що мільйонна заборгованість по заробітній платі це лише мізер серед всіх їхніх проблем. З огляду на це виникає запитання до Зеленського, чому так пізно він звернув увагу на проблеми “Укроборонпрому”. Чому не відреагував належним чином на це одразу після набуття президентських повноважень? Адже для цього були створені всі умови. Зокрема, в передвиборчий період Національний Корпус провів численні акції протесту проти корупції в “Укроборонпромі” під гаслами “Свинарчуків Порошенка – за ґрати!”. Втім, у притаманній Зеленському поведінці він просто міг і не зауважити все те, що відбувалося. Як і не помітив ініційованих Національним Корпусом акцій протесту “Ні капітуляції!”, про що глава держави заявив у жовтні під час бесіди з ветеранами АТО у Золотому. Зауважмо, що і самої поїздки на підприємства українського ОПК могло б і не бути, якби не невідкладність заходів із представленням Зеленським нового керманича Харківської області.
Якщо проаналізувати ситуацію, що склалася довкола “Укроборонпрому”, одіозних його керманичів і кураторів після завершення акцій “Свинарчуків Порошенка – за грати!”, а також заяв президента Зеленського щодо вирішення нагальних проблем Харківського авіаційного заводу та “Заводу імені Малишева”, можна стверджувати, що чинна українська влада безсила у боротьбі з корупцією в оборонній сфері. Звісно, всі вони тимчасові люди у керівництві держави, всім їм потрібно на щось жити і забезпечувати собі безтурботне майбутнє. Тоді все сходиться: навіщо їм ламати вже напрацьовані і відшліфовані попередниками корупційні схеми. Простіше їх очолити, а всі проблеми із фінансуванням оборонних підприємств перекласти на бізнесменів та волонтерів.
За таких обставин учасники корупційних схем з розкрадання українського ОПК, подібно Свинарчукам-Гладковським, спокійно перебуватимуть в Україні, а за сприятливих обставин ще й отримують від держави компенсацію за “моральні збитки”. У свою чергу, прості робітники українського ОПК та суспільство в цілому отримуватимуть пусті обіцянки і житимуть надією на верховенство права
З огляду на це Національний Корпус закликає Президента Зеленського та українську владу загалом дослухатися до наших вимог і покарати винних у розкраданні військового бюджету країни в час війни, тих хто заробляє гроші на крові, набиваючи власні кишені. У небезпеці такої діяльності та її негативних наслідках для держави ви мали змогу переконатися особисто, тому візьміть під особистий контроль цю справу. Запевняємо, що після призначення усім винним у розкраданні оборонного бюджету максимальних строків позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна, буде відновлено віру народу в українське правосуддя та забезпечено подолання фінансових проблем галузі. У разі відмови чи небажання влади діяти й карати цих покидьків відповідно до закону, країна може пірнути у черговий вир протестів.
Сподіваємось, що вибір керівництва України буде правильним і відповідатиме національним інтересам держави.

Схожі повідомлення