Осінні вишколи УНСО

Навчальні та рейдові групи відпрацювали широкий спектр військових дисциплін та різних видів підготовки. Тактична, вогнева, тактико-спеціальна, стрілецька, медична, топографія та мінна безпека – ось далеко не повний список занять та тренувань. Більшість навчань закінчувалися для учасників багато кілометровими рейдами та марш-кидками по нелегкій місцевості Прикарпаття. Це був справжній екзамен з можливістю практичного застосування та відпрацювання більшості вивчених дисциплін. Ветерани мали змогу відновити призабуті навики та вміння, а курсанти-новачки отримали незабутній вишкільний досвід. Групи оперативного резерву провели чергове злагодження. Результати вишколів були дуже різні: по одних напрямках – добрі та відмінні, по інших – необхідно ще багато чого допрацювати та підтягнути, усунути ряд недоліків.

Частину заходів було проведено у рамках національно – патріотичного виховання молоді, а деякі – результат тісної та плідної співпраці УНСО та Міністерства оборони України.

Цієї осені Івано-Франківська крайова команда УНСО спільно з друзями провела ряд заходів, присвячених Дню Захисника Вітчизни – Покрові та Листопадовому зриву, а саме: стаціонарні та рейдові виишкільні табори, полігони та стрільбища.

Схожі повідомлення