Порошенко заробляв на війні, а команда Зеленського прагне заробити на мирі, – Сергій Коротких

Таку думку представник Національного Корпусу, екскомандир розвідроти полку «Азов» Сергій Коротких висловив в ефірі телеканалу «ZIK».

«Поки складно сказати про Зеленського, але про команду Зеленського вже можна говорити – вони так само починають заробляти на цьому мирі. Вони йдуть на поступки, Росія йде на поступки їм, торгівля енергетикою.. Але при цьому відкриття енергетичного ринку Росії до нас сюди – це вбивство своїх робочих місць тут. Можливо, тут би ця електроенергія обходилась дорожче, але принаймні це були робочі місця, які ми втратимо», – зазначив Коротких.
Він також додав, що окрім того, відбувається відкрита торгівля ОВГЗ, депозитами Нацбанку «і на цьому хтось заробляє – хто завгодно, крім громадян України».
«Тому так, як Порошенко заробляв на війні, так само нинішня команда почала заробляти на мирі», – заявив Коротких.
Коментуючи майбутню зустріч глав держав у нормандському форматі, представник Нацкорпусу зауважив, що поки президент Зеленський не озвучив програму, з якою їде на саміт.
«Український президент їде туди, щоб завізувати співпадіння економічних інтересів європейців і Росії – щодо транзиту газу, будівництва Північного потоку-2, – але, на жаль, там немає українських інтересів», – вважає Коротких.


Схожі повідомлення