Білецький: Націоналісти мають об’єднатись на виборах і стати щитом проти реваншу (ВІДЕО)

В українському суспільстві існує великий запит на політичну силу, яка захистить країну від проросійського реваншу та боротиметься з корупцією. Про це сьогодні лідер Нацкорпусу сказав в ефірі 112 телеканалу.
«Наступний парламент буде надзвичайно реваншистським. Я абсолютно певен, що зараз є величезний запит на силу, яка стане щитом проти реваншистських настроїв, зможе в парламенті воювати з корупціонерами цього та попереднього режиму та реваншистами й проросійськими силами», – сказав він.
Лідер Нацкорпусу переконаний у тому, що націоналісти повинні об’єднатись.«Вірю, що це об’єднання повинно бути не під старими брендами чи назвами. Це має бути новий формат, новий бренд, нова назва, єдиний новий патріотичний блок. Як він буде називатись і хто його очолить, це – другорядні питання», – наголосив він.
Андрій Білецький зазначив, що його політична сила звернулась до всіх патріотичних і націоналістичних партій та організацій із закликом об’єднуватись, докладаючи зусиль для досягнення позитивного результату.
«Я налаштований дуже оптимістично і сподіваюсь, що ще цього тижня ми зможемо заявити про створення єдиного патріотичного блоку. Ми узгоджуємо домовленості», – сказав він, уточнивши, що до майбутнього об’єднання, крім Національного Корпусу можуть увійти Правий Сектор , ВО «Свобода», ветеранські, волонтерські та інтелектуально-культурницькі організації українського спрямування.

Схожі повідомлення